Flora

Flickr Stream

Zákulisí ranní show

1) Když jsem dnes ráno poprvé vstoupil do studia, tak na mě dýchla pohodová a uvolněná nálada. Panuje taková nálada při každé ranní show?

Ve vysílání ano,od toho je to show a myslím, že oba to bereme jako určitou roli. Užíváme si to, bavíme sami sebe, chceme se zasmát a předat posluchačům pozitivní energii.

Co se děje při vypnutých mikrofonech? Mrkněte někdy na webku do studia 

2) Jaké je to moderovat a při tom se nechat fotit, nebyla jsi nervózní?

Nervózní jsem, když mi stojí šéf za zády  Na návštěvy ve studiu jsme zvyklí, a navíc o mně se ví, že se ráda fotím za každé situace 😀

3) V kolik každý den vstávate, když už v 6hodin ráno moderujete?

Já bydlím na okraji Brna v horách (v Líšni), takže už ve čtyři ráno mi musí svítit oči jak baterky, potom nějaká ta snídaně, 45 minut cesty a po půl šesté odemykám studio.

4) Jak dlouho trvá tvá příprava na moderování, jak dlouho se rozmlouvas s korkem v puse?

Teď už to asi víc flákám, dávám tomu tak deset minut. Ještě rok zpátky jsem ale vstávala ve 3:30, abych v rádiu byla v 5:00 a půl hodiny jsem opakovala vlky plky a drbu vrbu. Už jsem se ale prý zklidnila a taky stárnu, takže potřebuju víc spánku 😀

5) Používá Radek něco podobného?

Jestli jo, tak to dělá na tajnačku! Občas divně po ránu hýbá pusou, ale to spíš přikládám ranní křeči.

6) Vaše show končí v deset hodin dopoledne, co děláte zbytek dne?

V té chvíli teprve začíná pracovní den. No dobře, kecám. Ob týden pracuju v telce, kde připravuju a moderuju pořad @online. Jindy moderuju různé akce, píšu blog, namluvím reklamu atd, ale jsou i dny, kdy vyrazím třeba na půl dne s hafanem na túru nebo čtu. (Je to divný, ale fakt ráda čtu)

7) Jak se Vám spolu spolupracuje?

Jsem pořád jen žena, Radek je pořád jen muž a 4 hodiny jsme zavření v místnosti dva krát dva metry

About Soňa Porupková

Soňa Porupková has created 6 entries.